Ty

Stanowisko: Managing Director, Fixed Income
Dział: Investment Banking
Lokalizacja: Nowy Jork
W Credit Suisse od maja 2013 r.

Zawsze fascynowały mnie rynki finansowe. Studiowałem finanse na Uniwersytecie w Georgetown. W tym czasie odbyłem również praktykę w innej firmie, po czym rozpocząłem w niej pracę na pełny etat. Pierwszym portfelem handlowym zacząłem się zajmować jako analityk z dwuletnim stażem. Przez 15 lat pracowałem w tej samej firmie. Do Credit Suisse dołączyłem w 2013 roku.

Odpowiadała mi unikalna korporacyjna kultura w Credit Suisse. Mamy płaską strukturę organizacyjną, co oznacza, że nie ma zbyt wielu poziomów między większością stanowisk niższego szczebla a kierownictwem wyższego. W Credit Suisse kładziemy duży nacisk na przedsiębiorczość. W związku z tym byliśmy w stanie przeprowadzić dość rewolucyjne działania na rynkach kapitałowych. Umiejętności i błyskotliwy umysł wystarczą, aby osiągnąć sukces.

Meet Ty – marathoner, father, New Yorker, team player, athlete, bookworm, achiever, leader

Jestem szefem biura Treasury Desk, które działa w ramach grupy Solutions w naszym dziale Investment Banking and Capital Markets. Produkty trzeba opracowywać szybko, ale to nie stanowi żadnego problemu, ponieważ lubię energicznie podejmować decyzje na podstawie czynników wpływających na rynek finansowy.

Pasjonują mnie rynki. Jestem osobą, którą cieszy budowanie atmosfery zwycięskiego zespołu. Każdego dnia dbam o to, aby mój zespół pracował na najwyższym poziomie. Jesteśmy młodym i zgranym zespołem. Codziennie pracujemy ramię w ramię, aby odnieść sukces. Każdy podchodzi do swojej pracy w zdyscyplinowany i systematyczny sposób. Wszyscy są niezwykle inteligentni. Często mówię, że IQ naszych pracowników jest o 10 punktów wyższe niż gdzie indziej.

Bycie liderem oznacza dawanie przykładu. Nie wymagałbym od pracowników zrobienia czegoś, czego nie zdołałbym zrobić sam. W obliczu ważnych wydarzeń na rynkach musimy być gotowi do pracy po godzinach, czasami nawet w nocy. Na szczęście nie dzieje się to zbyt często.

Utrzymanie dobrej kondycji psychicznej i fizycznej jest dla mnie priorytetem. Nawet kiedy jestem bardzo zajęty, staram się znaleźć czas na ćwiczenia, zazwyczaj rano, od czterech do sześciu dni w tygodniu. Osiągam dobre wyniki w treningu CrossFit, przebiegłem kilka maratonów. Poza tym spędzam dużo czasu z rodziną. Moich pracowników zachęcam do utrzymywania równowagi między pracą a życiem osobistym.