Oferty praktyk Polska: Wealth Management Academy

Polska: Wealth Management Academy

Weź udział w wyjątkowym, pięciomiesięcznym programie Wealth Management Academy, który łączy kompleksowe szkolenie z praktyką. Dzięki niemu Twoja kariera nabierze rozpędu.

Program Wealth Management Academy, realizowany w obszarze Swiss Universal Bank oraz International Wealth Managemnet, to wyjątkowa szansa dla najbardziej utalentowanych osób na rozpoczęcie kariery biznesowej. Będziesz pracować od 30 do 40 godzin tygodniowo, przez okres pięciu miesięcy, korzystając w tym czasie z kompleksowych szkoleń i możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego.

Podczas programu poznasz menedżerów wyższego szczebla, innych stażystów i współpracowników ze wszystkich szczebli w strukturze banku. Odbędziesz także gruntowne szkolenia w zakresie produktów bankowości prywatnej, zarządzania projektami, podstawowej sprawozdawczości, narzędzi korporacyjnych, obszarów obsługi klienta i innych zagadnień.

Zrozumiesz funkcjonowanie instytucji finansowej, zapoznasz się z działalnością banku i jego kulturą. Zostanie Ci przydzielony mentor, który udzieli dodatkowego wsparcia przed rozpoczęciem stażu, w jego trakcie i po zakończeniu.

Najważniejsze zalety programu:

  • opieka mentora sprawowana przez specjalistę wyższego szczebla przez cały czas trwania programu;
  • dopasowane do potrzeb szkolenie stanowiskowe;
  • specjalne szkolenie z zakresu zarządzania majątkiem, przeznaczone dla wszystkich uczestników (obejmujące np. kompetencje międzykulturowe, obsługę trudnych klientów, fundusze wspólnego inwestowania i warsztaty z korzystania z programu Excel);
  • szkolenie internetowe mające na celu rozwijanie predyspozycji osobowościowych oraz pogłębianie wiedzy w dziedzinie biznesu i bankowości;
  • rotacyjna zmiana funkcji w zespole.

W ramach programu Wealth Management Academy uczestnicy będą mieli okazję zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu sprzedaży i zarządzania produktem, rozwoju technologii i funkcji kontrolnych.

Idealni kandydaci

Szukamy studentów, posiadających następujące cechy:

  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klientów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie i pod presją czasu,
  • biegła znajomość języka angielskiego (dodatkowo mile widziana będzie biegła znajomość innego języka, najlepiej niemieckiego, francuskiego lub włoskiego).

W przypadku pytań dotyczących naszych programów realizowanych w Polsce prosimy o kontakt: students.wroclaw@credit-suisse.com