Credit Suisse Top Stories
  • Partner Strategiczny Diamentów Forbesa

    Poznaj prywatny bank, który szanuje to, co osiągnąłeś i pomaga Ci osiągnąć jeszcze więcej

Credit Suisse

Credit Suisse jest jedną z największych globalnych instytucji, która oferuje klientom szeroką wiedzę i doświadczenie z obszarów bankowości prywatnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami. W ramach patronatu, podczas szesnastu gal Diamentów Forbesa, które odbywają się na terenie całej Polski, eksperci Credit Suisse podróżują od miasta do miasta, aby podzielić się z polskimi przedsiębiorcami nie tylko swoją wiedzą na temat sytuacji ekonomicznej, ale też szerokim doświadczeniem z zakresu z finansów.

Roman Młodkowski

Roman Młodkowski

Dyrektor Programowy Forbes Polska

Zdaniem Romana Młodkowskiego – dyrektora programowego magazynu Forbes: Od ponad dekady Diamenty są zwierciadłem, w którym odbija się stan polskiej gospodarki. Prestiżowe wyróżnienie jakim są Diamenty Forbesa działa motywująco na nagrodzone i nominowane firmy. 

Nagroda wzmacnia konkurencyjność w regionach i inspiruje do poszukiwania i rozwijania nowych, lepszych technologii. Jest jasnym przykładem, że warto ciężko pracować i wierzyć w sukces Roman Młodkowski

Ranking Diamentów Forbesa

Od ponad dekady Diamenty są zwierciadłem, w którym odbija się stan polskiej gospodarki. nagrody dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w regionach. Żeby firma mogła znaleźć się w gronie tegorocznych laureatów, musiała zwiększać swoją wartość przez trzy lata z rzędu przynajmniej o 23 proc. rocznie.

Dowiedz się więcej

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat Credit Suisse oraz licznymi artykułami, traktującymi o najnowszych trendach, czy wyzwaniach przedsiębiorców na różnych etapach działalności, ukazanych z perspektywy banku.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się do newslettera  This link target opens in a new window
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje na temat Credit Suisse zapisz się do naszego newslettera.