Credit Suisse Top Stories

Credit Suisse

Credit Suisse jest jedną z największych globalnych instytucji, która oferuje klientom szeroką wiedzę i doświadczenie z obszarów bankowości prywatnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami. Credit Suisse świadczy usługi doradcze oraz dostarcza kompleksowe rozwiązania finansowe i innowacyjne produkty dla firm, klientów instytucjonalnych oraz osób zamożnych w Polsce i na całym świecie.

Credit Suisse partnerem strategicznym Diamentów Forbesa 2017– 2019

W ramach patronatu, podczas szesnastu gal Diamentów Forbesa 2017, które odbyły się na terenie całej Polski, eksperci Credit Suisse podzielili się z polskimi przedsiębiorcami nie tylko swoją wiedzą, ale też szerokim doświadczeniem na temat cyklu życia firmy oraz jak postępować z majątkiem prywatnym.

Od ponad dekady Diamenty są zwierciadłem, w którym odbija się stan polskiej gospodarki. Zdaniem Romana Młodkowskiego, dyrektora zarządzającego segmentu biznes i finanse w Grupie Onet-RASP, prestiżowe wyróżnienie jakim są Diamenty Forbesa działa motywująco na nagrodzone i nominowane firmy. – Nagroda wzmacnia konkurencyjność w regionach i inspiruje do poszukiwania i rozwijania nowych, lepszych technologii. Jest jasnym przykładem, że warto ciężko pracować i wierzyć w sukces – podkreśla Młodkowski.

Diamenty Forbesa 2017

Już za nami 10. edycja Diamentów Forbesa – nagrody dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w regionach. Żeby firma mogła znaleźć się w gronie tegorocznych laureatów, musiała zwiększać swoją wartość przez trzy lata z rzędu przynajmniej o 23 proc. rocznie.

Dowiedz się więcej

7

Speakerzy Credit Suisse

1189

Uczestnicy Gali

2373

Nagrodzone Firmy

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat Credit Suisse oraz licznymi artykułami, traktującymi o najnowszych trendach oraz wyzwaniach przedsiębiorców na różnych etapach działalności, ukazanych z perspektywy banku.

  • Jesienne spotkanie Diamentów Forbesa
  • Infrastruktura – wypełnić lukę
  • Gniew społeczeństw - świat wielobiegunowy

Diamenty Forbesa - czym jest ranking najszybciej rozwijających się firm?
Źródło: Forbes

Newsletter

Zapisz się do newslettera  This link target opens in a new window
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje na temat Credit Suisse zapisz się do naszego newslettera.