Natalia
Stanowisko: Vice President
Dział: Chief Operating Officer
Lokalizacja: Wrocław, Polska
W Credit Suisse od 2012

Stałam przed wyborem: przyjąć ofertę pracy za granicą lub pozostać we Wrocławiu i rozpocząć poszukiwania pracy. Reputacja dobrego pracodawcy, doskonała marka i pozytywna opinia moich znajomych pracujących w Credit Suisse przekonały mnie do tego, żeby zostać i starać się o pracę w biurze Business Delivery Center. Zaczęłam pracę w dziale Global Asset Servicing zajmującym się pozyskiwaniem, analizą i rozpowszechnianiem wśród klientów banku informacji dotyczących transakcji na rynku kapitałowym. Po dwóch latach postanowiłam przenieść się do działu HR, gdzie zostałam kierowniczką zespołu Workforce Reporting.

Dzięki wewnętrznej zmianie stanowiska mogłam realizować nowe zadania oraz poznać nowe funkcje i obszary działania. To był prawdziwy krok milowy w mojej karierze, dzięki któremu mogę rozwijać się w obszarze zarządzania projektami.

Pracując jako HR Operational Manager jestem odpowiedzialna za zarządzanie procesami HR obejmującymi wszystkich pracowników firmy, monitoruję kluczowe trendy zatrudnienia, rozwój talentów i zarządzanie wynikami w moim sektorze. Ponadto, główne zagadnienia, którymi zajmuję się na co dzień to analiza i optymalizacja procesów biznesowych w dziale HR. Sporo czasu spędzam na spotkaniach, rozmowach i odpowiadaniu na e-maile, jednak nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami i współpracownikami są tym, co lubię najbardziej. Na co dzień wykorzystuję umiejętności kontaktu z ludźmi z różnych kultur i obszarów organizacji. Wymaga to wysokiego poziomu zdolności komunikacyjnych, empatii, oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Pracuję w Credit Suisse od ponad pięciu lat i nie żałuję ani chwili. Osoby, które chcą się rozwijać, mają do tego wiele możliwości. Brałam udział w wewnętrznym procesie awansu oraz serii szkoleń dla zaawansowanych i doświadczonych managerów. Jestem też dumną uczestniczką wewnętrznego programu mentorskiego, w ramach którego mogę uczyć się od najbardziej doświadczonych pracowników Credit Suisse z całego świata.

Organizowanie to jedna z moich pasji, obok podróży, jedzenia i wina. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi oraz moimi dwoma kotami. Dzięki dodatkowym aktywnościom finansowanym przez Credit Suisse, nauczyłam się grać w tenisa.