Studenci i absolwenci Oferty praktyk

Oferty praktyk

Dołącz do nas i rozwijaj swoje kompetencje jako praktykant w Credit Suisse, który jest światowym liderem branży finansowej. Organizujemy praktyki na całym świecie w prawie każdym obszarze działalności. Łączą one wiedzę teoretyczną ze zdobywaniem doświadczenia praktycznego.

Bez wątpienia praktyki w Credit Suisse wymagają ciężkiej pracy, jednak w zamian pozwalają zdobyć imponujące doświadczenie, dzięki któremu wykonasz kolejny krok na drodze do satysfakcjonującej kariery. Osoby, które wykażą się szczególnym zaangażowaniem i będą sumiennie wykonywać powierzone obowiązki, mogą, w zależności od bieżących potrzeb naszego banku, otrzymać propozycję pracy na pełny etat.

Asset Finance (wyłącznie stanowisko Analyst)

Zdobądź wiedzę na temat światowych rynków, przejdź specjalistyczne szkolenia i zyskaj wiedzę z zakresu obrotu papierami wartościowymi zabezpieczonymi aktywami.

Asset Management (wyłącznie stanowisko Analyst)

Pracuj z najlepszymi specjalistami w branży z obszaru dostarczania rozwiązań inwestycyjnych umożliwiających klientom osiąganie wyznaczonych celów.

Capital Markets (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołącz do zespołu Capital Markets, aby opracowywać i przeprowadzać transakcje, które trafiają na czołówki światowych gazet.

Equity Research (wyłącznie stanowisko Analyst)

Zdobądź podstawową wiedzę z zakresu analizy inwestycyjnej i dowiedz się, jak wygląda cały proces inwestycyjny dzięki trwającemu 10 tygodni stażowi wakacyjnemu dla analityków.

Investment Banking (stanowiska Analyst i Associate)

Zdobądź wiedzę z zakresu fuzji i przejęć, składania pierwszej oferty publicznej i innych złożonych transakcji w ramach trwających dziewięć tygodni programów przygotowujących do pracy na stanowiskach Analyst i Associate.

Operations (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za rozliczanie milionów transakcji finansowych dziennie.

Sales and Trading-Equities and Fixed Income (wyłącznie stanowisko Analyst)

Weź udział w trwającym dziesięć tygodni wymagającym programie wakacyjnym, który powstał z myślą o studentach zainteresowanych rozwojem w obszarze Equities and Fixed Income. Zdobądź doświadczenie i nawiąż kontakty zawodowe, dzięki którym Twoja kariera nabierze rozpędu.

Quantitative Summer Institute (stanowiska Analyst i Associate)

Poznaj pasjonujący świat analizy finansowej oraz dowiedz się więcej o najnowszych rozwiązaniach i trendach od liderów w branży.

Technology (IT)

Dołączając do zespołu Technology, rozwiniesz swoje kompetencje w środowisku opartym na innowacyjności, doskonałości technicznej i kreatywności.

Programy na rzecz różnorodności i integracji

W Credit Suisse ciężko pracowaliśmy nad utworzeniem środowiska otwartości i integracji. Oferujemy szeroki wybór programów stażowych dla zróżnicowanej grupy kandydatów.

Asset Management (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do zespołu Alternative Investments, w skład którego wchodzą najlepsi specjaliści, zdobędziesz doświadczenie w rozwijającej się branży zarządzania aktywami.

Global Markets HOLT (wyłącznie stanowisko Associate)

Dołączając do zespołu HOLT, będziesz odpowiadać za przygotowywanie analiz, danych i informacji niezbędnych przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych na całym świecie.

Global Markets Research (wyłącznie stanowisko Analyst)

Przeprowadzaj szczegółowe analizy i zbieraj niezbędne informacje, które będą mieć wpływ na decyzje podejmowane przez kierownictwo wyższego szczebla i naszych klientów.

Global Markets Sales, Trading and Structuring (wyłącznie stanowisko Analyst)

Zdobądź cenne doświadczenie w ramach jednego z najlepszych programów szkoleniowych w dziale Global Markets, który przygotuje Cię do objęcia stanowiska lidera i odniesienia sukcesu w przyszłości.

Investment Banking and Capital Markets (stanowiska Analyst i Associate)

Programy z obszaru Investment Banking and Capital Markets (IBCM) umożliwiają zdobycie wiedzy z zakresu fuzji i przejęć, restrukturyzacji oraz prowadzenia transakcji finansowych. 

Private Banking and Wealth Management (wyłącznie stanowisko Associate)

Ucz się od najlepszych doradców finansowych na świecie, a zdobyte kompetencje i opracowany biznes plan wykorzystaj do rozpoczęcie kariery w obszarze zarządzania majątkiem. 

Technology (IT) (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do zespołu Technology, rozwiniesz swoje kompetencje w środowisku opartym na innowacyjności, doskonałości technicznej i kreatywności.

Quantitative Summer Institute (wyłącznie stanowisko Associate)

Poznaj pasjonujący świat analizy finansowej oraz dowiedz się więcej o najnowszych rozwiązaniach i trendach od liderów w branży.

Praktyki z zakresu analizy ilościowej (wyłącznie stanowisko Associate)

Nasze praktyki z zakresu analizy ilościowej są idealne dla absolwentów szukających możliwości rozwoju kariery w tym obszarze.

Program Spring Insight

W trakcie tego pięciodniowego wydarzenia dla studentów pierwszego i drugiego roku zdobędziesz rozległą wiedzę z zakresu bankowości inwestycyjnej.

Różnorodność: program praktyk Steps to Success

W ramach tego programu najlepsi studenci z Wielkiej Brytanii pochodzący z niezamożnych rodzin lub mniejszościowych środowisk zyskają szansę zdobycia wiedzy dotyczącej funkcjonowania czołowego banku światowego. 

Polska: trzymiesięczne praktyki

Zdobądź doświadczenie, pracując w jednym z najlepszych banków na świecie. Poznaj branżę usług finansowych i rozwiń nowe umiejętności, dzięki którym rozpoczniesz satysfakcjonującą karierę.

Polska: Wealth Management Academy

Weź udział w naszym wyjątkowym pięciomiesięcznym programie Wealth Management Academy, który łączy wszechstronne szkolenia teoretyczne z praktyką, i nadaj pęd swojej karierze. 

Polska: Legal and Compliance Academy

Zobacz, jak wygląda praca w dziale Legal and Compliance w jednej z czołowych instytucji finansowych na świecie. 

Risk (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do wakacyjnego programu Corporate Functions Analyst, zdobędziesz wiedzę na temat kluczowych usług wspierających poszczególne działy banku.

Global Markets: Equity Research (Associate only)

Stając się częścią zespołu Asia Pacific Equity Research, pomożesz nam w prowadzeniu badań, na podstawie których podejmujemy decyzje i które dostarczają naszym klientom niezbędnych informacji.

Global Markets Sales and Trading (stanowiska Analyst i Associate)

Utoruj sobie drogę do kariery, zdobywając cenną wiedzę z obszaru Sales and Trading (Global Markets) w ramach praktyk w zespole Asia Pacific Global Markets.

Investment Banking and Capital Markets (stanowiska Analyst i Associate)

Ucz się od najlepszych doradców i bankierów inwestycyjnych w branży, jak pomagać klientom w gromadzeniu kapitału i rozwoju ich działalności.

Technology (IT) (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do zespołu Technology, rozwiniesz swoje kompetencje w środowisku opartym na innowacyjności, doskonałości technicznej i kreatywności.

Praktyki

Klasyczne praktyki pozwalają przekonać się, jak wygląda praca w naszym banku.

Summer Internship

Rozpocznij swoją karierę w branży usług finansowych i zdobądź doświadczenie dzięki programowi Summer Internship.

Program Summer Associate w dziale Private Banking

Weź udział w jednym z najbardziej wszechstronnych programów praktyk w sektorze finansowym i przekonaj się, jak wygląda praca w dziale Private Banking and Wealth Management.