Studenci i absolwenci Programy rozwoju talentów dla absolwentów

Programy rozwoju talentów dla absolwentów

Dołączając do programu dla absolwentów, otrzymasz najlepsze szkolenie w branży usług finansowych, poprawisz zdolności przywódcze i nawiążesz kontakty zawodowe, które będą przydatne na dalszych etapach kariery.

Od samego początku będziesz częścią zespołu, który stawia czoła prawdziwym wyzwaniom, współpracuje z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz wnosi znaczący wkład w rozwój naszej działalności. Zyskasz okazję do współpracy z menedżerami wyższego szczebla oraz koleżankami i kolegami z całego banku. Pomogą Ci lepiej zrozumieć, czym się zajmujemy, udzielą wskazówek, a także będą pomagać każdego dnia praktyk.

Wydarzenia na uczelniach

Asset Management (wyłącznie stanowisko Analyst)

Pracuj z najlepszymi w branży specjalistami od rozwiązań inwestycyjnych umożliwiających klientom osiąganie wyznaczonych celów.

Capital Markets (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołącz do zespołu Capital Markets, aby opracowywać i przeprowadzać transakcje, które trafiają na czołówki światowych gazet.

Equities (wyłącznie stanowisko Analyst)

Zdobądź podstawową wiedzę z zakresu analizy inwestycyjnej i dowiedz się, jak wygląda cały proces inwestycyjny dzięki trwającemu 10 tygodni stażowi wakacyjnemu dla analityków.

Finance (wyłącznie stanowisko Analyst)

Przyjrzyj się z bliska pracy jednego z czołowych banków na świecie i zdobywaj doświadczenie w dziedzinach księgowości, kontroli, ubezpieczeń, relacji inwestorskich i nie tylko.

Fixed Income (wyłącznie stanowisko Analyst)

Pracując w dziale Fixed Income, znajdziesz się w centrum globalnego rynku finansowego, aby pomóc organizacjom w powiększaniu kapitału, a inwestorom w poszukiwaniu źródeł dochodów.

Human Resources, Communications and Branding (wyłącznie stanowisko Analyst)

Zapewnij wsparcie w naszych głównych pionach biznesowych, pomagając w pozyskiwaniu i zatrzymywaniu utalentowanych osób oraz udzielając informacji klientom, pracownikom i innym interesariuszom.

Internal Audit (wyłącznie stanowisko Analyst)

Zaoferuj niezbędne wsparcie w naszych głównych pionach biznesowych. Dzięki pracy z doświadczonymi specjalistami z całego świata rozwiniesz sieć kontaktów, a także zdobędziesz doświadczenie z zakresu ładu korporacyjnego, zarządzania ryzykiem i działań opartych na zasadach zrównoważonego rozwoju.

Investment Banking (stanowiska Analyst i Associate)

Wykorzystaj swoje kreatywne pomysły i nieszablonowe myślenie, aby wesprzeć największe przedsiębiorstwa i organizacje na świecie w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych.

Global Markets Chief Operating Officer i Chief Financial Officer (GM COO/CFO) (wyłącznie stanowisko Analyst)

Zdobądź gruntowną wiedzę z zakresu operacji i kontroli finansowych dzięki trwającemu 9 tygodni programowi rotacyjnemu dla analityków w naszych biurach w Nowym Jorku.

Operations (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za opracowywanie i optymalizację procesów i usług oraz rozliczanie milionów transakcji finansowych dziennie.

Programy w zespole analizy ilościowej (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do programu, będziesz uczyć się od liderów w branży oraz poznasz schematy realizacji kluczowych procesów inwestycyjnych wykorzystujących dane.

Technology (IT)

W Credit Suisse ciężko pracowaliśmy nad utworzeniem środowiska otwartości i integracji. Oferujemy szeroki wybór programów stażowych dla zróżnicowanej grupy kandydatów.

Asset Management (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do zespołu Alternative Investments składającego się ze specjalistów, zdobędziesz doświadczenie w czołowym zespole zajmującym się zarządzaniem aktywami.

Global Markets HOLT (wyłącznie stanowisko Associate)

Dołączając do zespołu HOLT, będziesz odpowiadać za przygotowywanie analiz, danych i informacji niezbędnych przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych na całym świecie.

Global Markets Research (wyłącznie stanowisko Analyst)

Przeprowadzaj szczegółowe analizy i zbieraj niezbędne informacje, które będą mieć wpływ na decyzje podejmowane przez kierownictwo wyższego szczebla i naszych klientów.

Global Markets Sales, Trading and Structuring (stanowisko Analyst)

Dołączając do zespołu Global Markets, przyspieszysz rozwój swojej kariery. Zdobędziesz cenną wiedzę o różnych kategoriach aktywów i szerokim rynku.

Investment Banking and Capital Markets (stanowiska Analyst i Associate)

Ucz się od najlepszych doradców i bankierów inwestycyjnych w branży, jak przeprowadzać kluczowe transakcje.

International Wealth Management (wyłącznie stanowisko Associate)

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się działu banku o globalnym zasięgu i poszerzaj swoje kompetencje, pracując z najlepszymi doradcami finansowymi w branży. 

Programy w zespole analizy ilościowej (stanowiska Analyst i Associate)

Dołączając do programu, poznasz kluczowe procesy inwestycyjne bazujące na analizie danych. 

Technology (IT) (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do zespołu Technology, rozwiniesz swoje kompetencje w środowisku opartym na innowacyjności, doskonałości technicznej i kreatywności.

Polska: Stanowisko Analyst w pełnym wymiarze godzin

Skorzystaj ze światowej klasy szkoleń, wsparcia i możliwości rozwoju opracowanych specjalnie pod kątem zdobywania doświadczenia i rozpoczęcia kariery zawodowej.

Corporate Functions (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do programu Corporate Functions Analyst, zdobędziesz wiedzę na temat kluczowych usług wspierających poszczególne działy banku.

Global Markets Equity Research (wyłącznie stanowisko Associate)

Dołączając do jednego z najlepszych regionalnych zespołów Equity Research, zdobędziesz cenną wiedzę na temat działalności naszego banku.

Global Markets Equities Sales and Trading (wyłącznie stanowisko Analyst)

Praca w obszarze Global Markets (Equities) da Ci szansę uczenia się od najlepszych specjalistów w branży instrumentów finansowych w regionie Azji i Pacyfiku.

Investment Banking and Capital Markets (stanowisko Analyst)

Pomóż naszym klientom w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych, współpracując z czołowymi doradcami i bankierami inwestycyjnymi w branży.

Private Banking and Wealth Management (wyłącznie stanowisko Analyst)

Praca z najlepszymi doradcami finansowymi w branży umożliwi poszerzenie kompetencji, poprawę zdolności przywódczych i rozwój kariery zawodowej. 

Technology (IT) (wyłącznie stanowisko Analyst)

Dołączając do zespołu Technology, rozwiniesz swoje kompetencje w środowisku opartym na innowacyjności, doskonałości technicznej i kreatywności.

Career Start

Program Career Start to szansa na zdobycie doświadczenia i rozwój zawodowy, a także możliwość wdrożenia się do pracy na danym stanowisku.

Stanowiska pracy

Oferujemy ciekawe możliwości w każdym obszarze działania naszego banku. Możesz rozwijać swoje umiejętności, wybierając staż, staż wakacyjny lub program Career Start w dowolnym dziale.

Rozwijaj swoją karierę w dziale Client Advisory

Rozpocznij karierę na stanowisku Relationship Manager w dziale Client Advisory, aby pomagać klientom w zarządzaniu finansami i majątkiem.

Program przygotowujący do pracy na stanowisku Private Banking Associate w pełnym wymiarze godzin

Rozwijaj swoje umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i wykaż się zaangażowaniem już od pierwszego dnia w dziale Private Banking.