Możliwości rozwoju kariery Doświadczeni specjaliści

Doświadczeni specjaliści

Szukamy doświadczonych specjalistów, którzy będą mieć realny wpływ na przyszłość naszego banku. Przyjęliśmy nową strategię biznesową i oferujemy szerokie możliwości nowym pracownikom.

W Credit Suisse zapewniamy szkolenia, wsparcie i narzędzia pomocne w kształtowaniu przyszłości jednego z czołowych banków na świecie. Dajemy szansę pracy z najbardziej doświadczonymi specjalistami w branży, udziału w rozwoju banku oraz podjęcia nowych wyzwań zawodowych.

Programy i inicjatywy dla doświadczonych specjalistów

Dołączając do naszego zespołu, uzyskasz dostęp do programów i zasobów oraz wsparcia, które umożliwią Ci rozwijanie umiejętności i kariery.

Kariera dla osób z wykształceniem technicznym

Zatrudniamy ponad 10 000 specjalistów na stanowiskach technicznych, dzięki czemu jesteśmy innowacyjnym i nowoczesnym bankiem. Specjaliści z zakresu technologii opracowują produkty i usługi umożliwiające przepływ informacji finansowych na całym świecie oraz zapewniają proste i bezpieczne rozwiązania dla nas i naszych klientów. Gwarantujemy pełną wyzwań pracę z przedsiębiorczymi ludźmi w dynamicznym środowisku.

Więcej informacji o programach z obszaru technologii 

Film: Kobiety na stanowiskach technicznych w Credit Suisse

Program powrotu do pracy: Real Returns™

Szukasz możliwości wznowienia kariery zawodowej po dłuższej przerwie? Nasz program Real Returns™ pozwala na płynną reintegrację zawodową. Ten płatny program trwający blisko 12 tygodni obejmuje mentoring oraz szkolenia i warsztaty w zakresie działalności naszego banku, branży usług finansowych, nowych technologii i umiejętności prezentacji. Umożliwia nawiązanie współpracy z nowymi osobami, zwiększenie swojej pewności siebie i pozyskanie nowych kontaktów zawodowych. Program Real Returns™ jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Indiach i Szwajcarii. 

Dowiedz się więcej